Centrum Stomatologii EfektDent
Rudnickiego 3A/7H 01-858 Warszawa

Umów się na przegląd:

tel. (22) 866 33 33

tel. (22) 633 20 20

EfektDent Centrum stomatologii W trosce o Twój uśmiech
VISA PARKING A/C PRZYSTOSOWANE DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH DVD MUZYKA
Stomatologia estetycznaOrtodoncjaImplantologiaCo to jest implant?Implanty - przeciwwskazaniaSterowana regeneracja kościSystem implantów - Biomet 3iRozwiązania implantoprotetyczne wraz z cenamiProtetykaChirurgiaProfilaktykaStomatologia dziecięcaEndodoncja - leczenie kanałoweDiagnostyka radiologicznaStomatologia zachowawczaFizjoterapia

Implantologia

Utrata jednego lub wielu zębów jest dla pacjenta dużym problemem - większość osób zgłasza się do leczenia protetycznego z powodu niezadowolenia ze swojego wyglądu, szczególnie w przypadku braku zębów przednich. Oprócz pogorszenia estetyki z powodu utraty zębów może dochodzić również do wielu innych niekorzystnych zmian, których często pacjent nie do końca jest świadomy:

Te i inne powikłania, jakie mogą pojawić się w wyniku utraty zębów sprawiają, że w większości przypadków wskazane jest, aby brakujące zęby możliwie szybko uzupełnić. Korzystając z osiągnięć tradycyjnej protetyki możemy pomóc Państwu rozwiązać większość problemów z brakiem uzębienia poprzez wykonanie koron, mostów czy różnego rodzaju protez. Rozwiązania te niosą jednak ze sobą pewne niedogodności: w przypadku koron i mostów konieczne jest szlifowanie zębów własnych pacjenta; protezy zaś posiadają widoczne klamry i części pokrywające dziąsło, co dla wielu osób jest bardzo niewygodne, gdyż pogarsza estetykę, zaburza odczuwanie smaku i temperatury pokarmów oraz mowę. Dodatkowo w protezach osiadających nacisk przenoszony jest na dziąsła, co uniemożliwia osiągnięcie optymalnych sił żucia i może powodować stany zapalne i otarcia dziąseł. Przez wiele lat były to jedyne dostępne rozwiązania, jednak z powodu ich wad poszukiwano ciągle nowych sposobów. Idealnym wydawało się znalezienie rozwiązania, które imitowałoby naturę czyli umożliwiało umieszczenie w kości sztucznych korzeni.

Chcesz dowiedzieć się więcej
lub umówić wizytę?
Zadzwoń » tel. (22) 101 72 75
PROMOCJA -20%
do końca lutego 2016

Z pomocą stomatologom przyszedł Szwedzki ortopeda Ingvar Brånemark w latach sześćdziesiątych nieoczekiwanie odkrył w czasie badania krążenia krwi w kości zjawisko osseointegracji, czyli zrastania się kości pacjenta z metalowymi elementami wykonanymi z tytanu. Rozpoczęło to burzliwy rozwój nowej dziedziny stomatologii - jaką jest implantologia i zapoczątkowało wykorzystanie w leczeniu pacjentów nowoczesnego rozwiązania, jakim są implanty, które eliminują wady rozwiązań tradycyjnych. Implantologia stała się powszechnie dostępna.

 Koniecznie przeczytaj:

Zobacz także:

Stomatologia estetyczna Warszawaa Chirurgia stomatologiczna Warszawa
Stomatologia estetyczna Chirurgia stomatologiczna
Copyright 2009 EFEKTDENT Centrum Stomatologii
Projekt i wykonanie VISUALITY Mapa strony
Jak nas możesz znaleźć?
O nas Personel Zakres usług Dla pacjentów Kontakt
Strona główna FAQ Polityka prywatności Dla firm Dla lekarzy Programy partnerskie Praca

Korzystanie z witryny Efektdent.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.


Stomatologia Warszawa | Stomatologia Bielany | Dentysta Warszawa | Dentyści Warszawa | Stomatolog Warszawa | Stomatolog Bemowo | Stomatologia Bemowo | Stomatolodzy Warszawa | Implanty Warszawa | Wybielanie zębów | Stomatologia estetyczna Warszawa | Leczenie w narkozie Warszawa | Ortodonta Warszawa | Ortodoncja Warszawa | Stomatologia Żoliborz